instagram izlenme satışı

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Siz de instagram’da fotoğraftan çok video paylaşımı yapıyorsanız instagram izlenme satışı tam size göre.  instagram, paylaşılan videoların izlenme sayısını göstermeye başladıktan sonra kullanıcılar videolarının daha çok izleyiciye ulaşması için ilginç videolar çekerek paylaşmaya başladılar. Bu o kadar abartıldı ki zaman zaman  “Bu kadar da olmaz” dedirtecek birçok görüntüyle karşılaşıyoruz. instagram’da en az 3 saniye izlediğiniz videoların izlenme sayısı, diğer takipçiler tarafından görülüyor. İzleyici sayısı arttıkça, daha çok takipçi videonuzu görüntülüyor. Bu da videonuzun popüler olmasını sağlıyor. Videolar, fotoğraflardan daha çok ilgi çeken paylaşımlar. Yapılan araştırmalara göre instagram kullanıcıları gün içerisinde geçirdikleri zamanın neredeyse yarısını video izleyerek geçiriyor.

Videoların izlenme oranının görünmesi ile takipçi, beğeni ve yorumda olduğundan çok daha önemli. Çünkü videoların izlenme oranları düşük olduğunda şöyle bir görüntü ortaya çıkıyor. Diyelim ki 5 bin kişi fotoğrafınızı beğendi, bin kişi altına yorum yaptı. Bir video paylaştınız ama altında 1 yorum ve iki beğeni var. Bu hoşnut olmayan bir görüntüye neden oluyor. instagram’da fenomen olmak isteyenler ve videolarını daha çok takipçinin izlemesini isteyenler bundan hoşlanmıyor ve instagram izlenme satışı hizmetine başvurarak izlenme oranlarını, beğeni oranları ile arttırıyor.  Bu hizmeti, güvenli birçok web sitesinden alabilirsiniz. Tüm hizmetlerde olduğu gibi, böyle bir hizmeti satın aldığınızda da bir miktar ücret ödemeniz gerekecek.

instagram, video paylaşım süresini arttırarak 15 saniyeden 60 saniyeye kadar çıkardı. Bunun nedeni Youtube gibi video alanında da ivme kazanmak istemesi. Canlı yayın uygulamasında olduğu gibi, Facebook ve İnstagram’da günden güne kullanıcılarını kaybetmemek ve daha çok para kazanmak için, birçok uygulamayı tek bir sitede toplamayı hedefliyor. instagram izlenme satışı ile aldığınız hizmeti para kazanmakta kullanabilirsiniz. Bugüne kadar sadece fotoğraflarla satışa çıkardığınız ürünlerinizin, videolarını çekerek paylaşarak ilgi çekebilirsiniz. Sadece ürün için değil, hizmet alanına giren meslek grupları, örneğin kuaförler, hünerlerini gösterdikleri videoları paylaşarak ve izlenme sayılarını arttırarak daha çok müşteri çekebilir. Bu nedenle satın alacağınız izlenmelere ödediğiniz küçük ücretler, sizin büyük paralar kazanmanızı sağlayabilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir