takipçi satın almak

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

Günümüzde tüm sosyal ilişkilerimizi Sosyal Medyadan düzenleyip geliştirir hale geldik. O eski zamanlardaki arkadaşlıklar dostluklardan ziyade Sosyal Medya hesaplarımızdaki takipçilerimiz kadar adam sayılıyoruz. Takipçi satın almak en kolayı oluyor bu durumda. Aylarca günlerce bir şeyler paylaşıp, birçok platformda duyurana kadar hazır takipçilere rağbet oldukça yüksek hale geldi. Bu gelişen teknolojinin ve zamanın bir gereği elbette.

Takipçi satın almak, satışını yaptığınız ürünün alıcılara en kısa sürede ulaşmasını sağlamakla kalmıyor, sattığınız maldan memnuniyet göstergesi olarak da değerlendiriliyor. Eğer bir yeteneğiniz varsa, bir müzik aletini çok iyi çalıyor ama tanınamıyorsanız da takipçi satın almak sizin için en ideal tanınma yöntemi olabilir. Böylece çok daha geniş kitlelere sesinizi duyurabilir, aynı oranda da isminiz ve yeteneğiniz daha bilinir hale gelir. Ya da bir tasarımcıysanız eserlerinizin daha geniş kitlelerce görülebilmesi için takipçi satın almak hem zamandan tasarruf getirecek ve hem de bilinirliğinizi arttıracaktır. Hele yabancı takipçi ise seçtiğiniz bu Dünyada da tanınmanız anlamına gelecektir.

İnternette her hangi bir Sosyal paylaşım sitesinde örneğin Twitter, Facebook veya instagram olsun, bir kişinin ne kadar çok takipçisi varsa onun o kadar popüler, farklı veya ilginç biri olduğunu düşünerek, ya takip etmeye veya araştırmaya başlıyoruz. Bu takipçileri ne yaparak elde ettiği en azından merakımıza konu oluyor.  Böylelikle de ister istemez takipçi satan sitelere yönleniyoruz. Bunun sonucu olarak bizim de artık dostlarımız arasında bir takipçi üstünlüğümüz oluyor.

Takipçi satın almak işimiz bununla bitmiyor elbette. Onları daima takipçimiz olarak tutabilmek için kendimizi veya sattığımız ürünleri geliştirebiliyor, daha iyi daha kaliteli hale getirmemiz için bir nevi itici güç olarak karşımıza çıkıyor. Bir sorumluluk yüklenmiş oluyoruz. Belirli periyodlarla yenilenmek, alternatifler geliştirmek zorunda kalıyoruz. Bu da hem hedef kitlemize ulaşmamızı sağlarken aynı zamanda da kendimizi geliştirmemize de varsa sattığımız ürünlerin daha kaliteli ve talep edilir hale gelmesine de katkıda bulunuyor diye düşünüyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir